Vítejte na stránkách společnosti CORTEC Czech, s.r.o.

 

Společnost CORTEC Czech, s.r.o. je distributorem produktů amerického výrobce CORTEC Corporation na český trh. Výrobce patří mezi světovou špičku v boji proti korozi - jeho inhibitory koroze se úspěšně prodávají ve více než 60-ti zemích světa a naleznou uplatnění v mnoha oblastech lidské činnosti - stavební výrobě, transportu a balení produktů, zpracovatelském průmyslu, při ochraně teplárenských a chladících systémů a v mnoha dalších oborech. Společnost je vlastníkem řady patentů - Inhibitory koroze v plynné fázi VpCI® a Migrační inhibitory koroze MCI® patří mezi ty nejvýznamnější.

Společnost CORTEC Czech, s.r.o. se v roce 2007 stala řádným členem Sdružení pro sanace betonových konstrukcí (http://www.ssbk.cz)

Inhibitory koroze lze použít všude tam, kde je potřeba řešit problém koroze. Ať už se jedná o ochranu těch nejmenších desek tištěných spojů, velkých kovových celků, složitých potrubních systémů nebo výztuže v železobetonových konstrukcích, všude lze počítat s maximálně možnou ochranou proti korozi.

Produkty s logem VpCI® nebo MCI® přinášejí výhody svým zákazníkům díky

Důsledkem jsou značné časové úspory a významné snížení nákladů pro uživatele.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a informovat se, jaké výhody by Vám produkty s logem CORTEC® mohly přinést.